Myynnin yhteyshenkilöt

Digimyynti

Anssi Liimatainen, myyjä

Varaa aika etätapaamiseen kanssani tästä!
anssi.liimatainen@finn-id.fi
09 3510 1317
 
 
Jaakko Sivonen, myyjä
 
jaakko.sivonen@finn-id.fi
09 3510 1321
 
 
Roosa Pyrrö, operatiivinen digitiimin päällikkö
roosa.pyrro@finn-id.fi
09 3510 1343
 
 

Yksityinen sektori

Ari Laurila, myyntipäällikkö


Toimialat: Koneiden valmistus, metallin jalostus ja metalliuotteiden valmistus
Varaa aika etätapaamiseen kanssani tästä!
ari.laurila@finn-id.fi
09 3510 1325

 

Antti Hämäläinen, asiakasryhmäpäällikkö


Toimialat: Energiatuotanto ja sähkö/vesilaitokset, tekninen kauppa, varastointipalvelut, kuljetus ja liikenne, muoviteollisuus ja valmistava teollisuus
Varaa aika etätapaamiseen kanssani tästä!
antti.hamalainen@finn-id.fi
09 3510 1332

 

Edona Dedolli, asiakasryhmäpäällikkö

Toimialat: Elintarviketeollisuus, satunnaiset jälleenmyyjät, autokauppa, satamat ja palvelut/ muut/ vuokraus
Varaa aika etätapaamiseen kanssani tästä!
edona.dedolli@finn-id.fi
09 3510 1341

 

Janne Ikonen, asiakasryhmäpäällikkö
 
Toimialat: OEM, POS ja Automaatio, kauppa (ei ATK-kauppa), palvelut/ huolto ja asennus, palvelut/ vartiointi, siivous ja jätehuolto ja finanssiala
Varaa aika etätapaamiseen kanssani tästä!
janne.ikonen@finn-id.fi
09 3510 1335
 
 
Santeri Heiskanen, ratkaisumyyjä
Toimialat: Kemian- ja graafinen teollisuus, levy- ja sahateollisuus, paperi- ja metsäteollisuus, puhelinyhtiöt, rakennusteollisuus ja sähkö- ja elektroniikkateollisuus
Varaa aika etätapaamiseen kanssani tästä!
santeri.heiskanen@finn-id.fi
09 3510 1347
 
 

Julkinen sektori

Alexander Lowery, myyntipäällikkö

 
 
Mika Väisänen, asiakasryhmäpäällikkö
 
 

Mikael Saloheimo, asiakasryhmäpäällikkö

Varaa aika etätapaamiseen kanssani tästä!
mikael.saloheimo@finn-id.fi
09 3510 1349

 

Patrik Lindblom, asiakasryhmäpäällikkö

Varaa aika etätapaamiseen kanssani tästä!
patrik.lindblom@finn-id.fi
09 3510 1348

 

Max Kallansalo, ratkaisumyyjä


Varaa aika etätapaamiseen kanssani tästä!
max.kallansalo@finn-id.fi
09 3510 1342

 

Solution Sales

Mikko Keränen, Head of Solution Sales


Varaa aika etätapaamiseen kanssani tästä!
mikko.keranen@finn-id.fi
09 3510 1327

 

Myynnin johto

Markus Lantto, myyntijohtaja

Markus Lantto, myyntijohtaja Finn-ID
markus.lantto@finn-id.fi
09 3510 1421

 

 

Värinauha- ja tarratilaukset

Siirry verkkokauppaan

Finn-ID verkkokauppa

Myynnin "päivystysluuri"

09 3510 1555